Eskişehir otomatik bariyer

Road Blocker

Eskişehir bariyer. arasında kullanılan bir hizmet olan Road blocker, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan konsolosluk, bakanlık, iş merkezi, plaza, avm gibi yerlerde güvenli ve kontrollü bir trafik akışı sağlamak için kullanılmaktadır.   Eskişehir yol kesici olarak da bilinen Road blocker sistemi, hem saldırılara karşı hem de olası çarpmalara karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Eskişehir otomatik bariyer.

Devamı

Kollu Bariyer

Eskişehir bariyer sistemlerinin en çok tercih edilen çeşitlerinden biri olan kollu bariyer sistemi Esalp Otomatik Kapı tarafından istediğiniz alanda hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir.   Araç giriş çıkışlarını kontrol edebilmek, site, fabrika, iş merkezi, avm, otopark gibi alanlarda güvenliği sağlayabilmek için sıklıkla tercih edilir. Yoğun kullanıma dayanıklı Eskişehir otomatik bariyer sistemlerinden kollu bariyer.

Devamı

Bariyer Grubu

Eskişehir bariyer sistemleri, özel güvenlik gereksinimi duyan alanlarda her türlü istenmeyen girişi önleyen, hızlı, pratik ve zahmetsiz güvenlik sistemleridir. Hem can hem de mal güvenliği sağlayan Eskişehir otomatik bariyer sistemleri, can ve mal güvenliği sağlar.   Kollu bariyer sistemi, mantar bariyer sistemleri, otopark bariyeri gibi farklı çeşitlerle kullanıcılara sunulan bariyer sistemi Esalp Otomatik Kapı'nın.

Devamı