Hakkımızda

Eskişehir Esalp Otomatik Kapı, son yıllarda ülkemizde ve Eskişehir’de hızla gelişip büyüyen otomatik kapı sektöründe başarıyla hizmet vermektedir.

 

Endüstriyel kapılardan Eskişehir bariyer sistemlerine, kartlı, şifreli, yüz tanıma, parmak izi algılayıcı gibi teknolojinin son ürünleriyle donatılmış geçiş sistemlerine kadar Eskişehir otomatik kapı firmalarının verebileceği tüm hizmetleri en üst seviyede müşterilerine sunmaktadır.

 

Sektörde ekonomik fiyatlarla kusursuz hizmeti sunan ender firmalardan biri olan Esalp Otomatik Kapı Sistemleri, kullanıcılara akılcı, uzun ömürlü ve kullanışlı çözümler sunmaktadır. Endüstriyel kurumsal alanlarda daha çok tercih edilen fotoselli kapılar, seksiyonel kapılar, endüstriyel kapılarla birlikte özel alanlarda kullandığımız bahçe kapıları ve Eskişehir otomatik garaj kapısı da Esalp Otomatik Kapının sunduğu hizmetlerden birkaçıdır.

 

İstediğiniz noktalarda güvenlik önlemi almanızı sağlayan Eskişehir bariyer sistemleri, yol kesiciler, mantar bariyerler, darbelere ve olası saldırılara karşı güçlendirilmiş, sağlam yapıda ve kolay bir kullanıma sahip ürünlerdir.

 

Esalp Otomatik Kapı İletişim Bilgileri

Gsm: 0532 352 19 65 | 0506 789 19 65